„От Атака искаме замразяване на цените предоставяни от Софийска вода и Топлофикация”, заяви пред журналисти депутатът Волен Сидеров преди да внесе съответното предложение до КЕВР.
„Една чужда фирма буквално ни ограбва с цената на водата. Софийска вода купува кубика за 2 ст., а го продава за 2 лв. и повече на нас гражданите. 17% възвръщаемост има компанията. Нещо, което го има може би само в оръжейния и нарко бизнеса” посочи народният представител.
„Оказва се, че договорът не е предоговорен и Комисията си оправдава качването на цената с това. Значи трябва да се предоговори”, категоричен е лидерът на Атака.
„Аз предлагам цените да бъдат замразени до съставянето на специална комисия в новия СОС, която групата на Атака ще инициира. Тази комисия първо ще разгледа цените на концесионния договор със Софийска вода. Трябва да се търси неговото прекратяване с минимални щети за общината. Второ е нужна ревизия и разглеждане на статута на Топлофикация. Според нас това общинско дружество може да бъде преустроено така, че цените да не тормозят поне най-социално слабите. С това предложение влизаме при Иван Иванов и ще очакваме отговор от КЕВР. При всички положения в новия СОС групата на Атака ще работи за създаването на такава комисия, а до тогава искаме замразяване на цените”, посочи Сидеров.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!