Вместо да актуализира бюджета - да осигури по-високи пенсии и пари за четвъртата К19-вълна, парламентът се е хванал първо с избора на нов шеф на БНБ. Вярно, мандатът му изтече преди месец, но на КЕВР, който е значително по-важен за населението със зависимостта си от миналата власт и своите неадекватни решения в полза на конкретни олигарси мина още преди година и 5 месеца. След многото откази на авторитети, във висшите кръгове се говори, че диктуващата правилата на играта там ДПС е склонна да сложи недалечния от нея депутат Л.Каримански за шеф, още повече неговият стаж в бранша, "забравен" в партийната му биография, е като директор в също недалечната от ДПС Д-банк на Фуат Гювен и на също близката до някои фактори в Движението банка на Петя Славова. Помните, че тя се прочу първо с поглъщането на милионни депозити на клиенти, един от които си поиска парите и беше убит, после с невръщането на 140 млн. евро венецуалски пари, после с минаването на средствата на Вълка от София, а накрая и на траншове от друг международен мегаскандал. Веднага след управлението на Каримански, Инвестбанк е единствената, която НЕ минава българските стрестестове, както по-късно не минава и европейските. Интересно е, чме той се съдържа 4 г. като директор в нея по време на страшна "въртележка" на управляващи трезора на банкерката, започнала кариерата си в бизнеса като келнерка и чиято първа фирма носи името Саюри - на прочутата гейша.
Снимка: БТА
Пламен Валентинов
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Предложеният от учиндолският инвалид Каримански е официалният и неприкрит банкер на ДПС, разбирай - на сараите! И каква стана тя бе, Простак Хаджи Тошко? Хайде може вече и мозъчето на ма мумията на дивана да е започнало да се вдървява, ами ти бе, Простак Хаджи Тошко? Нали нещо щеше да "изчегъртваш" гербирастите и резняците на сарайския изрод? Каква стана тя бе, Простак Хаджи Тошко?
Сервитьорката - Банкерка!Мутра-Премиер! Това го има само в РБ!
Петя - сервитьорката от почивната станция на ЦК на БКП. Изключително Добро за РБ!
Питам симпатизантите на ИТН като мен: "какво направи ИТН в НС до днес от това което обещаваше толкова старателно пред екрана на 7/8 ТВ" ? Отговорът е - НИЩО ! Единственото което направиха е да си запазят заплатите, а не да ги намалят както поиска Манолова, през другото време "оглушително" МЪЛЧАТ и регистрират присъствие като ТЕЛЕФОНИСТИ постоянно работещи с телефони за ПРЪСТОВИ ОТПЕЧАТЪЦИ !
Муравей Радев залива с бетон морето край Лозенец, а водещата партия в НС - ИТН мълчи като шумкар пред полицай ! България е територия на безнаказаното беззаконие ! Шайките ГЕРБ,ИТН и ДПС продължават управлението на БКП "зад кадър" !
Тиквата и Доган са откраднали 232 млн.лв. с руска фирма регистрирана в Калининград за удълбочаване на Варненското езеро с 2 метра без обществена поръчка ! Защо мълчат за това от ИТН след като го знаят, поне да бяха го съобщили в НС само за информация ?
Всичко което беше изговорено от ИТН против ГЕРБ и ДПС преди изборите беше само една схема за пропаганда, тези три политически пиявици са съдружници в "изчагъркването" на България, запомнете това важно е за всеки който е БЪЛГАРИН ! Няма как с бандити /ГЕРБ/,антибългари /ДПС/ и чалгари /ИТН/ да се гради държава, това са три тумора които носят само робство и мизерия, запомнете и помислете, факти много за тази истина !
https://www.facebook.com/100006542380422/videos/228539289188253/, тук ще видите "топлата' връзка между ДПС и ГЕРБ. В скоро време ще се разбере и връзката между ИТН и ДПС, засега е "строго" засекретена УЖ ! Нали ритаха срещу КЕВР, какво стана КЕВР остана и цената на тока се вдига, най-скъпият ток в ЕС при най-ниски заплати ? Популистко било да се намалят заплатите на депутатите казаха от ИТН и не ги пипнаха, но не е популистко да дариш субсидията си на пострадали райони,нима субсидията не е от парите на населението ? "С ЧУЖДА ПИТА ПОМЕН ПРАВЯТ" от ИТН, че и се гордеят чалгарите с това как помагали, но с народни пари, които не излизат от "джоба" им ! Срамувам се, че гласувах за тези чалга-убитаци !
Какво прави ДПС кадър при Дългия, който уж се бореше срещу тях и влезе в НС точно заради това? Трифонов се оказа един мошеник на средна възраст, осребрил доволно измамата си, но хората няма да му простят. Боклукът е боклук за винаги!
ДС има ръководители във всички партии и мести пешките безгрижно !
Е защо Каримански - нали е от "опозицията"?
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Професионалните ангажименти и кариерното развитие ще