„Не съжалявам за ваксинираните общински съветници. Би било грешно да се изхвърлят лекарства, които могат да помогнат да много хора в борбата с най-тежката инфекция от десетилетия насам“, заяви директорът на болницата в Сандански Илия Тонев в сутрешния блок на бТВ.
В Сандански се разрази скандал след ваксинирането срещу коронавирус на 20 служители на общината с ваксината на „Пфайзер“ и „Бионтех“. Според местните власти това е станало, защото е трябвало спешно да се оползотворят дози от препарата преди да изтече срока им на годност. Здравните власти в Благоевград заявиха, че това е в разрез с правилата и дозите е трябвало да бъдат върнати в местното РЗИ, за да се поставят на други нуждаещи се медици.
По думите на Тонев в последния списък за ваксиниране са фигурирали 110 души, но около 30% се отказали в
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Унгария блокира следваща стъпка в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!