Американският флот изпрати втори самолетоносач към Корейския полуостров, предава телевизионният канал CNN.
„Роналд Рейгън“ е отплавал в четвъртък от японското пристанище Йокосука към Корейския полуостров, където ще се присъедини към „Карл Винсън“, разкри източник от флота на САЩ. След като пристигне в региона, самолетоносачът ще проведе разнообразни тренировъчни маневри, но преди всичко ще се съсредоточи върху удостоверяването на способността за безопасно излитане и кацане на превозваните изтребители, поясняват от ВМС на САЩ. Представителите на отбраната отказаха да коментират колко дълго ще останат в региона двата самолетоносача. Все пак бе пояснено, че „Роналд Рейгън“ в крайна сметка ще замени „Карл Винсън“.
Решението за изпращане на втори самолтоносач клас „Нимиц“ идва само дни, след като Северна Корея демонстрира значителен скок в своята ракетна програма, предаде Фокус.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Някои новини ще ви принудят да преосмислите подхода си