Близо 9000 американци са подписали петиция за предаването на президента Барак Обама на Международния съд в Хага за военни престъпления. Петицията е публикувана на сайта на Белия дом на 8 февруари и до момента е подписана от 8713 души."Ние искаме президентът на САЩ Барак Обама да бъде обвинен и съден в Международния съд в Хага. Той е виновен не само за престъпления срещу гражданите на САЩ, но и срещу целия свят", пише в документа. Напомняме, че Обама е носител на Нобел за мир. "Един от най-ужасните затвори в историята - Гуантанамо - продължава да действа. Либия бе разрушена в резултат на агресията на Обама. В Сирия обучават, финансират и организират терористични групи, лъжливо наричани “умерена опозиция", които извън всичко друго, имат връзки с Ал Кайда, която е замесена в престъпления срещу американския народ. Тайните служби събират лична информация за американците 24 часа в денонощието под предлога за борба с тероризма, използвайки способи за електронно следене, като по този начин погазват правата на американците за личен живот", се казва още в петицията.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!