Свързани новини

17.04.2020 08:00

Репортерка от БНР писа обяснения за "обида към Борисов"

Видян 2487 пъти | Коментари 2
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

       Репортерка от БНР от Благоевград е била накарана да пише обяснения обидила ли е или не Бойко Борисов, става ясно от публикация днес на сайта на радиото. Вчера премиерът инспектира тунел "Железница", говори пред журналисти, а в края на видеорепортажите се чува нецензурна дума. В доста сайтове се появи новина, че репортерката е нагрубила премиера.


“Въпреки неистовото желание за сензация и дълбоки конспиративни теории, истината е по-скоро прозаично профанна”, пише БНР.


 В обясненията си журналистката отрича да е имала предвид Борисов. Думата била по адрес на колега, който я "подбутнал" няколко пъти сред купчината репортери. Журналистката няколко пъти заявява, че много цени Борисов, уважава го и искрено му се извинява.


Самата публикация на сайта на БНР е повече от любопитна. В нея е цитирана шефката на редакцията в Благоевград Елисавета Каменичка по този начин: „Подобни нелепи ситуации, които поставят на изпитание професионализма на нашите репортери и пряко вредят на името на Радио Благоевград и БНР, като цяло са недопустими.


В моменти, когато нашето общество търси в Радиото на Югозапада своя специален остров на достоверна информация, сърцата музика и ползотворен диалог, не можем да извиним подобно поведение, независимо от причината. Колегата ще бъде наказан с предупреждение. Надявам се предвид доказаните си качества, колегата да успее да извлече поука и докаже пред слушателите ни своя безупречен до инцидента професионализъм“, каза госпожа Елисавета Каменичка, директор на Радио Благоевград". От публикацията не става ясно репортерката ли ще бъде наказана или подбутващият колега. В края тя е подписана с Ваш, Андон". Не се уточнява кой точно е Андон, вероятно авторът е директорът на БНР Андон Балтаков.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 17.04.2020 11:44

    Горката мисирка, невозможно и е да се отдели от стадото.....

  • 001 Anonimen 17.04.2020 08:20

    DIKTATURA-НЕ МОЖЕ ДА КАЗВАШ 4Е ЦАРЯ Е ГОЛ.АКО ББ се е обидил -има право да съди журналята а не да ги уволнява.МИСИРКАТА тръгна да с е оправдава-БОКЛУК журналист

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!