Пускат парното в София

Свързани новини

20.10.2024 16:50

Пускат парното в София

Видян 1795 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

"Топлофикация София" стартира от 21 октомври поетапно пускане на отоплението в столицата.


От утре, в понеделник, поетапно ще започне подаването на топлинна енергия към клиентите на дружеството, като първо ще бъдат топлозахранени училища, детски градини и здравни заведения, а след това и административните и жилищни сгради.


От дружеството припомнят на своите клиенти да отворят на максимална степен вентилите на радиаторите си, за да не се налага допълнително обезвъздушаване на отоплителните тела след пускане на отоплението, както и да проверят електронните си уреди за дялово разпределение.


В случай че дисплеят им е угаснал клиентите трябва незабавно да потърсят съдействие от обслужващата ги фирма – топлинен счетоводител.


Важно е преди пускането на отоплението клиентите да приключат всички ремонти и да запълнят източените инсталации.


Отоплението няма да бъде включено в сградите, в които вътрешната отоплителна инсталация не е запълнена, защото това означава, че в някое жилище ремонтът все още не е приключил.


"Топлофикация София" ЕАД дава възможност на клиентите, които поради някакви причини желаят включване на отоплението в сградата на по-късен етап, да подадат в обслужващия ги топлорайон заявление и подписано решение от общото събрание на етажната собственост.


Допълнителна информация във връзка с началото на отоплителния сезон клиентите могат да получат на телефон 0 700 11 111, както и на дигиталните информационни канали на дружеството.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Никола Цолов ще кара догодина във ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


Горещ юлски следобед.

Държавен служител пуши бавно цигара пред учреждението.
Към него се приближава друг държавен служител и иска огънче.

Държавният служител му подава запалката и пита: „И ти ли не можеш да спиш?“

към хороскоп хороскоп

телец

За вас този ден бележи началото на нова лична фаза

За вас този ден бележи началото на нова лична фаза. Ако