Движението на площад „Руски паметник" в София ще бъде пуснато през нощта на 19 срещу 20 август или рано сутринта на 20 август. Това каза пред журналисти кметът на Столична община Йорданка Фандъкова, която инспектира строителните дейности по реконструкцията на кръстовището на „Руски паметник", съобщава Агенция КРОСС. Прави се всичко възможно движението да се отвори максимално бързо.
„Въпреки вчерашния дъжд, който малко притесни изпълнителите, се направи всичко възможно и са насочили всички усилия, за да може да се отвори движението по основните платна, така че утре до края на деня ще бъде приключено изграждането на основните платна, движението по бул. „Ген. Михаил Д. Скобелев" в двете посоки и движението по бул. „Ген. Едуард И.Тотлебен" към бул. „Цар Борис III"", също ще бъде отворено веднага, щом приключат", обясни тя. „Очаквам утре вечерта да приключат и след това още през нощта на 19 срещу 20 август или рано сутринта на 20 август да бъде пуснато движението по кръга", каза още Фандъкова.
Работите по локалните платна ще продължат до средата на септември, стана ясно още от думите й.
Фандъкова добави, че всички ремонти вървят по график. До края на месеца ще се пуснат за движение булевардите "Черни връх" и "Ал. Малинов", а до средата на септември - "Цариградско шосе" и мостът при Захарна фабрика.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!