07.03.2025 13:43

Правителството е стабилно: Пеевски

Видян 896 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Председателят на "ДПС - Ново начало" Делян Пеевски изрази увереност, че правителството е стабилно и предложи своя версия за обвиненията на лоялните на Ахмед Доган депутати към мнозинството.


"А защо да няма правителство? Защото е казал Ахмед Доган ли или деребеите? Няма, ще има правителство. След някой запой се е събудил, не само му се случили сделките, назначенията и е изкомандвал малките си палави слуги", коментира Пеевски.


Сега най-важно е да бъде приет бюджетът, настоя той.


"Сега най-важното е да приемем бюджета, за да е всичко наред за хората. Председателката да си е на мястото, се надявам, поне веднъж да не приемат глупостите на фашистите от "Възраждане". Трябва веднага да бъдат изхвърлени в кошчето. Глупостите, които правят, да саботират парламента и няма да им позволим да саботират българския парламент. Ако трябва, ще приемем промени в правилника и няма да им позволим да блокират бюджета за хората", заключи Пеевски.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

козирог