08.02.2010 15:50

Полицаите се готвят за нови протести

Видян 2053 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Недоволни полицаи искат среща с премиера Бойко Борисов заради проблемите в МВР, съобщи пред Дарик Иван Савов от синдикалната федерация в министерството. В противен случай униформените са готови за нови протести. Един от поводите за недоволството е, че ръководството на вътрешното министерство е спряло парите, които служителите получавали за специфични условия на труд. В декларация недоволните заявяват, че финансовата криза се е превърна в удобен инструмент за ръководството на МВР за отклоняване на неудобните въпроси, за липса на материално-техническата база и финансово-ресурсното осигуряване с мотива „пари няма".


Недоволни полицаи твърдят, че година след първите стачки в МВР проблемите в полицията все повече се задълбочават. В много от поделенията на МВР в София липсвала вече дори хартия, а парите за гориво и резервни части на автомобили се орязвали.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля