Поредният, неспазил задължителната карантина е установен от служители на ОДМВР – Перник.
38-годишен перничанин е сред хората, нарушили задължителната карантина в условията на пандемия от коронавирус. Мъжът отишъл вчера на гишетата на „Български документи за самоличност“, където служителите установили, че е поставен под карантина от РЗИ – Перник.
Започнато е досъдебно производство по чл. 355, ал. 2 от Наказателния кодекс. Законът предвижда лишаване от свобода до 5 години и глоба от 10 до 50 хиляди лева.
Това е поредният подобен случай на хора в Перник, които вадят документи докато са поставени под карантина, предаде zapernik.com.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед