Агресия срещу екип на Спешна помощ. Пациент с болки в сърцето се нахвърлил с обиди към кардиолог, след което изгонил екипа, предаде Нова тв.
Инцидентът станал късно снощи в столичен квартал. Според първоначалната информация, след като са пристигнали на място, лекарите са установили, че 59-годишният мъж има прищипан нерв.
„Той скочи, хвана ме за раменете, започна да ме псува, да ме нарича "наркоман", "пияница" и т.н., което не отговаря на истината”, сподели потърпевшият д-р Пламен Миланов.
„Аз му казах, че не мога да дишам, а той отвърна: „О, нищо ти няма!”. Аз ги дръпнах и им казах: „Ставайте и изчезвайте! Не ми трябвате!”, разказа пациентът.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед