Пациент в "Пирогов" е сложил край на живота си, след като скочил от шестия етаж, предаде БНТ, като посочи, че това е неофициална информация.
В момента тече разследване по случая, а от болницата отказват коментар, преди то да приключи. Това е пореден случай на човек, който посяга на живота си заради масовата психоза покрай К19.
Мъжът е бил пациент в COVID отделението.
Подобен инцидент имаше и в края на ноември, но в Бургас. Тогава възрастен пациент, болен от COVID-19, скочи от осмия етаж на болницата в морския град.
75-годишният мъж падна на четвъртия етаж върху скеле, изградено с цел саниране на сградата. В следствие на тежките травми мъжът загуби живота си.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед