„Виждате, че срещу мен излизат много министри. Държат колективно да ме нападат. Това е акция на някаква глутница. Аз просто казвам истината. Дори да питаме кой работи по отсечка 4, няма да получим отговор. Лъжите на Нанков започват да ми идват в повече”, заяви регионалният министър пред Нова телевизия.
„Ще проверя коя фирма представлява протестиращите строители, които са се събрали днес пред НС. За АМ „Хемус” са раздадени 1 милиард лева като аванси на фирми, които ще участват в строителството. Парите са във фирмите и са дадени преди 2 години по времето на г-н Николай Нанков и г-жа Петя Аврамова. Нека фирмите отговорят къде са тези средства. Съвсем малка част от тях са усвоени”. Това заяви в предаването „Здравей, България" на Нова телевизия служебният регионален министър Виолета Комитова. Тя поясни, че не разбира от кого протестиращите си търсят парите – дали от регионалния министър или от работодателите.
„Слушах в предишната политическа кампания, че АМ „Хемус” ще се завърши до 2024 г. Търсех документи в Регионалното министерство за този срок. Накрая установих, че имаме договори за строителство на отсечките 1-3. Г-н Нанков и г-жа Аврамова са сключили договори тези 51 км да се построят за 60 месеца. Тоест, това е по 1 км на месец. При останалите отсечки обаче нямаме разрешение за строеж. В последните три участъка дори не е ясно от къде ще мине трасето”, каза Виолета Комитова.
По думите ѝ, много министри я нападат без основание. „Виждате, че срещу мен излизат много министри. Държат колективно да ме нападат. Това е акция на някаква глутница. Аз просто казвам истината. Дори да питаме кой работи по отсечка 4, няма да получим отговор. Лъжите на Нанков започват да ми идват в повече”, заяви регионалният министър.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Крадливата мутра и обслужващите го калинки на висши държавни постове са раздавали предварително и незаконно милиардите на всички българи за да си вземат огромните рушвети и комисионни. Защо тези протестиращи не предявяват своите искания от бандита Борисов, изцъкления Нанков с въртящите очи като Виенското колело, Петя Аврамова, преди това дебелата крадлива Лиляна....къде е Гешев да разследва, а не да си чака хонорарите от прекратените със споразумения повдигнати обвинения, от изобщо скритите такива и от сложени на трупчета сигнали за Борисов, Доган и Пеевски
Не мога да разбера, как румънците с времето научиха как светкавично да разследват и вкарват в затвора корумпираните си управници, ние само разкриваме и до там, парите ги знаем къде са но нито осъждаме крадците, нито им вземаме откраднатото ! За каква смяна на системата говорим като 32 г. я сменяме и все с едни и същи комунисти, то не бяха седесари, царисти, депесари, социалисти, герберуги и днес едни силно прикрити комунисти-чалгари, да си остава това служебно правителство за редовно и да се приключва с червените крадци ! Чалгаринът Слави е комунист, но отрича, а и никой не очаква да си признае, същата тиква като комуниста от Банкя, маниери, подходи, само начинът на самохвалство е различен единият беше в джипка, този е във фейса това е разликата !
Рядко срещано торнадо премина през ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и