Утре е денят с трета поредна седмица мач, заради който целия център на София ще изгуби делник в блокада, за да могат стотина опасни футболни запалянковци не просто да минат през него и да ни гледат сеира как им се подчиняваме на глупостите, но и да замерят, с бомбички сгради – включително на правителството и на президента, автомобили и преминаващи граждани.
Предишните 2 седмици 19 минути с очите си видя безчинствата на тифозите по жълтите павета, които минават сякаш незабелязани от охраняващите ги тях, вместо гражданите от тях полицаи. Вместо да гонят избягалите затворници от София и Пловдив и други престъпници, стотици блюстители на реда безучастно ще гледат издевателствата на агитките.
И днес от 16 часа София ще бъде окупирана заради тях, ще се изгуби безценно време и пари на данъкоплатците, защото така иска МВР. Както и всеки от предишните пъти общината не е искала подобно нещо, а то се налага от полицията. Чиито босове после като комици се препасват по пиратски през очите, изненадани че бомбичките атакуват не само нас и представляващите ни институции, но и техните униформени служители.
„По традиция”, каквато ние – старите софиянци не помним да е имало, заради агитките се отцепват булевардите Т. Александров, Дондуков – Ларгото, Цар Освободител, Васил Левски, Евлоги и Христо Георгиеви, ул. Гурко. Честито!
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни