След общо заседание комисиите по транспорт, финанси и икономика в Столичния общински съвет решиха да отпуснат над 18 милиона лева на столичния авто- и електротранспорт. Председателят на комисията по транспорт Иван Таков информира как ще бъдат разпределени средства.
"11 милиона отиват за автотранспорта, 4 милиона за електротранспорта и по милион и половина за двете дружества за бонусната система, която беше отдавна обещана от кмета Терзиев и е време да влезе в сила за последните три месеца от годината. Бонусната система е разработена така, че при определен брой километри, извършени от служителите на градския транспорт, всички в дружеството да получават надбавка над заплатите си".
Предстои Столичният общински съвет да гласува предложените средства.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед