"Честит празник на всички акушер-гинеколози, неонатолози, акушерки и медицински сестри, които дават живот и са до жените, в момента, в който стават майки. Пожелавам им успехи и здраве на тях и техните семейства и още много бебета, които да се раждат в ръцете им.
Днес отбелязахме Бабинден в общинската Първа АГ болница "Св. София“, в която през 2019 г. се родиха най-много бебета от общинските ни болници. Поздравявам д-р Коларова и нейния екип. През тази година ще инвестираме 500 хил. лв. в „Св. София“, а инвестициите ни до момента са над 2 млн. лв.
С над 10,5 млн. лв. и тази година ще дофинансираме дейности в общинските болници и освен това продължаваме да инвестираме в нова медицинска апаратура и ремонти", заяви кметът на София Йорданка Фандъкова.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и