12.06.2020 11:17

От Градус тръгнал вирусът в Сливен, Нова и Стара Загора

Видян 5173 пъти | Коментари 2
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Най-големият производител на птиче месо в България вече е тествал всички работещи в производствената си линия в Стара Загора и продължава да изследва служителите си в страната, най-сетне признаха официално от дружеството на братята от Панагюрище Иван и Лука Ангелови, видя Narod.bg.


Интересното е, че в частната им болница в Сливен МБАЛ „Хаджи Димитър” също има бум на епидемията – 20 лекари, медицински сестри и санитари са дали положителен резултат на PCR-тестовете за коронавирус, обясниха от областния кризисен щаб. От щаба уточняват, че от получените резултати общо 71% са заразените медици.


До момента от изследваните 427 души с положителни проби са 23 служители на „Градус”. Двама от тях са настанени в болница, а 21 са карантинирани. Работниците, при които е установено наличие на вируса, са изолирани, а производственият процес продължава при изключително високи мерки за дезинфекция и контрол, спрямо предписанията на Световната здравна организация, Организацията на ООН по прехрана и земеделие (FAO) и Световната агенция за хранителни стандарти (FSA), бързат да се застраховат от дружеството от обръча на Бойко Борисов.


Всички 1730 души, работещи в „Градус“, се изследват както с бързи, така и с PCR тестове, като компанията изцяло поема разходите за изследванията, уверяват от „Градус”.


Narod.bg вече разкри, че монополистът в производството на пилешко месо е особено близък освен до Бойко Борисов, и до земеделския министър Десислава Танева.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 12.06.2020 14:57

    Сега в любимия супер Билла на ДС-Ванче караПраси с многото терзаси на топлата витрина ще се появат всякакви пилешки продуки с "намаление"! Юруш народе на КоВид-19 евтинията!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!

 

 

към хороскоп хороскоп

везни

Днес хората ще бъдат по-склонни да се вслушат в мнението ви

Днес хората ще бъдат по-склонни да се вслушат в