Софийската градска прокуратура (СГП) повдигна обвинение към трима мъже за грабеж на над 27 хил. лв. Те са арестувани за срок до 72 часа, съобщиха от държавното обвинение.
Обвиняемите са 24-годишният Д. А., 22-годишният С. Д. и 29-годишният Д. Д. Разследването на Столична дирекция на вътрешните работи (СДВР) за грабеж на над 27 хил. лв. е образувано на 25 януари 2023 г.
Според доказателствата грабежът е извършен на 25 януари 2023 г. около 14:00 ч. на паркинга на магазин „Метро 1“. Тримата са обвинени като извършители на грабежа за 27 500 лева. Собственикът на сумата И. З. е бил напръскан с лютив спрей и са му издърпали чантичката с парите.
Предстои СГП да внесе в Софийския градски съд искане за постоянен арест на обвиняемите.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
За вас този ден бележи началото на нова лична фаза. Ако