Автомагистрала Тракия няма да бъде завършена до края на май, каза народният представител от Коалиция за България Атанас Мерджанов на пресконференция в Ямбол.
„Правителството на Борисов няма да успее да осъществи „гордостта” на управлението си, а именно - завършването на АМ Тракия”, заяви Мерджанов и подчерта, че отговорността е на Борисов и на Лиляна Павлова.
Депутатът от левицата напомни, че по предварителни данни магистралата трябваше да бъде завършена на 6 февруари. Срокът за завършването й беше удължен до 30 май. Мерджанов обаче изрази съмнение, че и до 30 август тя няма да бъде завършена. Той обясни, че в момента отсечката между Ямбол и Карнобат е готова едва на 30 процента и според специалистите реалното завършване може да стане към края на годината. Причината е, че е необходимо да се извърши още огромна по обем строително-монтажна работа. „Вече сме свидетели и на няколко протеста от фирмите-подизпълнители, има неразплатени над 20 млн. лв. Нужни са огромни средства, нужно е много голямо внимание от страна на държавата”, категоричен беше Мерджанов.
Депутатът напомни за големите обещания, с които ГЕРБ дойде на власт. Резултатът обаче Мерджанов определи като катастрофа – катастрофира инициативата за членство в Шенген и Еврозоната. А сега се проваля и „гордостта“ на правителството - АМ Тракия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!