„Втора градска болница вече разполага с нов скенер. С него разширяваме възможностите на отделенията по неврология и инвазивна кардиология. Предстои закупуването и на нова апаратура за инвазивната кардиология.
3 общински ДКЦ ще бъдат оборудвани с модерни рентгенови апарати.
Общинската МБАЛ Княгиня Клементина (Пета градска) ще разполага с видео-бронхоскопска система от най-ново поколение за откриване на злокачествени заболявания на белите дробове в ранен стадий.
В последните години инвестирахме 42 млн. лв. в медицинска апаратурата и модернизиране на общинските лечебни заведения.
Общинското здравеопазване трябва да бъде поддържано на добро ниво – с развитието на неговите силни сектори в болничната помощ, предоставянето на лечение на уязвимите групи и развитие на доболничната помощ”, съобщи кметът Й. Фандъкова.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на