Преди година епископ Тихон стана вторият ваксиниран у нас. Днес той споделя, че се чувства добре и дори си е поставил бустерна доза. ВИЖ ВИДЕО ТУК!
„Нямам съмнение, че съм постъпил правилно. Тогава не знаехме нищо за вируса. Беше нормално, след като е направена ваксина, да си я поставим. За съжаление, имаше хора, които смятаха, че вирусът не е страшен, но после се заразиха, а някои починаха. Имам голям брой антитела, но дали те ще са достатъчни, ще видим. Ако нямам обаче никакви, е ясно, че съм изложен на много по-голям риск от заразяване”, заяви духовникът в ефира на „Здравей, България”.
По думите му църквата е трябвало да излезе с общо решение по въпроса с ваксините, за да призове гражданите да се имунизират.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Лафът на годината важи и за тази персона, "всеки сам си преценя" и след това сам си сърба преценката
Ние всички бяхме ваксинирани, не по своя воля с вирусът на демокрацията и затова измираме като мухи !!! Слава Американу, слава Булгаристану, героям слава!" АМИН !!!
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днес ще искате да разберете как ежедневните ви усилия