28.12.2021 09:45

Нямам съмнение, че съм постъпил правилно: Ваксиниран №2 у нас

Видян 2727 пъти | Коментари 2
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Преди година епископ Тихон стана вторият ваксиниран у нас. Днес той споделя, че се чувства добре и дори си е поставил бустерна доза. ВИЖ ВИДЕО ТУК!


„Нямам съмнение, че съм постъпил правилно. Тогава не знаехме нищо за вируса. Беше нормално, след като е направена ваксина, да си я поставим. За съжаление, имаше хора, които смятаха, че вирусът не е страшен, но после се заразиха, а някои починаха. Имам голям брой антитела, но дали те ще са достатъчни, ще видим. Ако нямам обаче никакви, е ясно, че съм изложен на много по-голям риск от заразяване”, заяви духовникът в ефира на „Здравей, България”.


По думите му църквата е трябвало да излезе с общо решение по въпроса с ваксините, за да призове гражданите да се имунизират.   


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 ха ха 28.12.2021 11:14

    Лафът на годината важи и за тази персона, "всеки сам си преценя" и след това сам си сърба преценката

  • 001 До боклуците от безвремието в Булгаристан 28.12.2021 10:05

    Ние всички бяхме ваксинирани, не по своя воля с вирусът на демокрацията и затова измираме като мухи !!! Слава Американу, слава Булгаристану, героям слава!" АМИН !!!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма

към хороскоп хороскоп

стрелец

Може да размишлявате върху работа, доходи или перспективи за развитие

Днес ще искате да разберете как ежедневните ви усилия