3-годишното дете, което беше прието в болница тази нощ, е било почерпено с бонбони от непознат човек на улицата, съобщи Дарик.
Детето от с.Михайлово е прието тази нощ във врачанската болница „Христо Ботев" в неадекватно състояние. Детето е закарано около 23 часа първо в Спешния център в Козлодуй, откъдето е прехвърлено във Враца за установяване на състоянието му.
По думите на майката, предния следобед, около 15:30 ч. непознат мъж дал на детето бонбони. В последствие жената забелязала, че детето ѝ станало неестествено поспаливо.
Директорът на врачанската болница Светозар Луканов обясни, че в 4 ч. тази сутрин детето е прието в „Реанимация", направени са му изследвания, консултации с невролог, педиатър, предстоят още изследвания.
Засега няма нищо обезпокоително в състоянието на малчугана.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед