05.11.2022 07:13

Не ме бройте за Г-20, ако Путин ще участва: Зеленский

Видян 4308 пъти | Коментари 4
Гласували 1 рейтинг: 1.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Украинският президент Владимир Зеленский заяви, че няма да участва в срещата на върха на Г-20 в Индонезия този месец, ако на нея присъства руският президент Владимир Путин, съобщава Политико.


"Моята лична позиция и тази на Украйна е, че ако лидерът на Руската федерация участва, то Украйна няма да участва", заяви Зеленский по време на пресконференция в Киев.


В сряда Путин е обсъдил предстоящата среща на върха на Г-20, която ще се проведе на 15-16 ноември в Бали, с индонезийския президент Джоко Уидодо в телефонен разговор, съобщиха от Кремъл.


В изявлението на Кремъл не се посочва дали Путин, който от февруари води война срещу Украйна, ще присъства лично на срещата на върха - тема, която е обект на спекулации през последните месеци. На срещата ще присъства и президентът на САЩ Джо Байдън, а американски служители работят за това срещата на четири очи с Путин да не се състои, ако руският лидер е там.


В четвъртък Зеленский проведе разговор с Уидодо, по време на който лидерите обсъдиха сделката с Русия за Черно море, за да се даде възможност на жизненоважни доставки на зърно от украинските пристанища, както и продоволствената сигурност в световен мащаб.


"Внимание беше отделено и на подготовката за срещата на върха на #G20", написа Зеленский в Туитър.


 


 


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 004 Anonimen 07.11.2022 07:34

    Напротив, 002, добър актьор е, за разлика от фронтмените на нашите ОПГ-та. Коломойски го избра за президент защото добре изиграл ролята на президент. Като цигано-хазар е и добър просяк - мангалите умеят да просят.

  • 003 Anonimen 06.11.2022 06:14

    най-нагъл европейски просяк

  • 002 Не ме бройте 05.11.2022 14:38

    За какво си им нужен Владимир Зеленский! Треторазряден артист! Твоята роля свърши и скоро ще бъдеш освободен от режисьора и сценариста! Филма свърши за теб! The end!

  • 001 Anonimen 05.11.2022 10:41

    Има си хас и дрогирани комедианти да бъдат допускани до такива срещи. Всяка жаба да си знае гьола

RSS

Най-нови

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Никола Цолов ще кара догодина във ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!

към хороскоп хороскоп

близнаци

През целия ден вниманието ви ще се връща отново

През целия ден вниманието ви ще се връща отново и