Свързани новини

08.02.2019 14:10

Младежи ГЕРБ-София се срещнаха с Горанов

Видян 1591 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Младежите от ГЕРБ-София проведоха среща с министъра на финансите Владислав Горанов. На срещата, провела се в Централата на ГЕРБ в София, присъстваха областният координатор на ГЕРБ-София и административен секретар на партията Цветомир Паунов ипредседателят на МГЕРБ-София Ивайло Петков.


Пред младите хора министър Горанов разясни предимствата за България след въвеждането на еврото. „Левът ще бъде сменен с еврото със сегашния курс, а съществена промяна на цените не се очаква“, обясни Горанов. Финансовият министър добави, че въвеждането на еврото е приоритет, тъй като това ще даде много по-добра перспектива за увеличаване на инвеститорското доверие към България. Според него икономиката на страната ни ще продължи да расте.


„За нас, младежите от ГЕРБ-София, бе изключително важно да разговаряме с министъра на финансите Владислав Горанов. Засегнахме много важни теми като финансовата стабилност на страната, данъчната политика, контролната дейност и събираемостта на приходите. Това ще бъде полезно за нас, защото днес в публичното пространство се разпространяват много фалшиви новини, а ние трябва да им противодействаме“, коментира председателят на МГЕРБ-София Ивайло Петков.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!