Бургаският наркобос Димитър-Желязков, по-известен като Митьо Очите, се чувствал преметнат от споразумението с Прокуратурата, с което успя да намали присъдата си за наркотрафик на 4,5 години зад решетките. Затова той ще настоява да сключи второ споразумение с държавното обвинение, с което да облекчи още повече наказанието си, съобщава Дарик. „Защо все за мен законът не е майка, а мащеха?“, риторичен е още бургазлията. Към „нечестната“ игра на държавата Желязков включва и отнетите му имоти от Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност, възлизащи на 2 358 000 лева. Делото беше спечелено в края на миналия месец от комисията, но подлежи на обжалване на втора инстанция. Желязков е категоричен още, че никога не е заплашвал председателя на комисията Стоян Кушлев, тъй като се намира в затвора и няма никакъв контакт с него. Самият Кушлев определи делото за отнемане на имуществото на Очите като най-големия успех от създаването на инстанцията му.
Пребиваването на Желязков в затвора беше съпроводено с поредния скандал, когато той се сби с друг затворник – Стоян Кръстев-Драгановеца. Скандалът започнал, когато Драгановеца нарекъл бургазлията „селяндур“. Скандалните снимки на Очите край барбекю от миналата седмица пък били правени в двора на затворническите общежития в Казичене.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за