Мис Силикон Катрин Йорданова хваната от самата себе си (не от КАТ, разбира се) на селфи-клип, за пореден път да шофира с превишена скорост, този път в градски условия. Симпатичното, в случая, е че на шофирания от нея автомобил, има стикер Народно събрание Р България. В смисъл колата е на политик. И явно за това не я спират. Момичето се смее и ни заявява с патос “Много ми е гадно, хора! Ужасно ми е! “
Преди седмици дамата се е снимала да шофира на магистралата с близо 300 км/ч с кученце в скута, върти волана с крак.
Мило, момиче, към този момент, бидейки на 23 г и тъпчейки Света в краката си, защото някой наш политик евентуално …. теб, няма да разбереш това, което ще ти напиша.
Но искам да знаеш, че на 23 г се правят такива грешки, които те преследват не само в този живот, но и във всички следващи. И ние, цъкащите с език и плюещи в пазва, сме ваши жертви. На политиците на Република България и на техните протежета.
Вие сте за затвор! Най-малкото за гавра със символите на България!
Хора, с цъкане на език този джип няма да да ни подмине. Напротив. Този мега скъп джип е символ на урагана, който помита нас и децата ни всеки ден! Беззаконие , поп-фолк, наркотици, корупция. Смърт.
Искам да кажа и на репортерите в Нова тв - не е смешно! Ние и децата ни сме по улиците!
Надежда Джамбазова
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Абе, що ли ни занимавате с някаква циганска простакела? Ай стига бе, който сайт да отвориш, само мухлата в новините. Или бг журналистите са напълно оглупели, или ни смятат за такива.
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?