Министрите на финансите от Г-7 ще анализират и "най-вероятно" ще подкрепят днес по време на телефонна конференция плана на американското правителство за спасяване на финансовата система на САЩ от кризата, съобщи френската министърка на икономиката Кристин Лагард.
Според нея в телефонната конференция ще участват "всички министри на икономиката и на финансите и управителите на централните банки" на седемте най-развити страни (Канада, Япония, Франция, Германия, Италия, Великобритания и САЩ). "Ние ще обсъдим по време на телефонна конференция и много вероятно е да подкрепим американския план", заяви Лагард пред радио RMC.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Полският премиер Доналд Туск заяви, че ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази