Автомобилът на НСО, блъснал 14-годишното момче, се е придвижвал самостоятелно, а шофьорът е бил сам, по данни на колегите не е имало охранявано лице в автомобила. Това каза министърът на вътрешните работи Младен Маринов пред журналисти във връзка с инцидента с автомобил на НСО, който блъсна 14-годишно момче на бул. „Драган Цанков“ в столицата, предаде Фокус.
Министърът заяви, че двете пътнотранспортни произшествия с малолетни във вчерашния ден нямат свързаност помежду си.
„Имаме две катастрофи с непълнолетни, които са различни една от друга и с различни извършители. По отношение на пътнотранспортното произшествие, настъпило с автомобил и водач на НСО, разследването вече се води от Военна прокуратура понеже те са компетентни по отношение на служителите на НСО. Последната информация за пострадалото дете е, че е с черепно-мозъчна травма, гръдна травма и счупена ключица. Докторите го водят с опасност за живота, като последната информация е, че е настъпило определено стабилизиране на неговото здравословно състояние“, добави още Младен Маринов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!