Министър и Фандъкова откриха обновения офис на ГЕРБ в Студентски
01/03

Свързани новини

28.10.2025 09:19

Министър и Фандъкова откриха обновения офис на ГЕРБ в Студентски

Видян 1339 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Обновеният клуб на ГЕРБ-Студентски се оказа тесен за желаещите да разговарят с министъра на правосъдието Георги Георгиев, народните представители Йорданка Фандъкова и Даниела Райчева, както и с общинския съветник Йордан Тодоров.


Министърът на правосъдието Георги Георгиев поздрави районното и областното ръководство на ГЕРБ за реновацията на партийния офис и подчерта, че продължава да бъде изключително ангажиран с проблемите на столицата и продължава личните срещи с жителите на столицата.


“Освен, че се опитват да заличат постигнатото от ГЕРБ за развитието на столицата, управлението на ППДБ е довело държавата до 4 години безвремие! За 7 месеца правителството и мнозинството в Народното събрание успяхме да изпълним над 70% от изискванията, за да излезе България от “сивия списък” за пране на пари”, посочи още правосъдният министър. Георгиев коментира, че когато държавата е на място, има реакция. Примери за това за борбата с имотната мафия и с т.нар. хосписи “на ужасите”.



Дългогодишният кмет на София и настоящ народен представител Йорданка Фандъкова отбеляза, че столицата е не просто в застой. По думите й, в последните две години са се създали кризи, които хората не са смятали за възможни-като например кризата с боклука, която се задълбочава. 


“Управляващите София от ППДБСС всеки ден заявяват, че имат план за справяне с кризата. Но този план явно е толкова таен, че все още дори общинските съветници в столицата не знаят за него. Където и да търсят врагове, с каквато и “мафия” да се борят, те са плащали на същата тази “мафия” две години и дори са удължили договорите”, заяви г-жа Фандъкова. 



Двете с областния координатор на ГЕРБ-София и народен представител Даниела Райчева разясниха какви са приоритетите на партията, като на първо място остават личните срещи с хората във всички 24 столични райони.


Жителите на района заявиха, че се вълнуват от завършването на редица на инфраструктурни проекти, изоставени от настоящите управляващи, както и от строежа на нови детски градини.


Планът на управляващите в София е, че нямат план. Договорите в 19 от столичните райони за сметоизвозване изтекоха през 2025 г. Така обобщи ситуацията с боклука общинският съветник Йордан Тодоров.


Наталия Каменова


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Трима души са открити мъртви в общежитие в Ловечшко

Има задържан по случая с откритите три тела в Угърчин

Трима души са открити мъртви в общежитие ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:

- Какво значи това?

Той:

- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.

Тя:

- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!

 

 

към хороскоп хороскоп

дева

Внимавайте с документите

Днешният ден ще премине под знака на интензивната