"Няма български граждани, които да мислят, че проф. Николай Габровски сам реди своя кабинет”, заяви пред БНР депутатът от Продължаваме промяната (ПП) Настимир Ананиев.
„Всички са наясно по какъв начин работи партия ГЕРБ, с манталитета на Бойко Борисов, който винаги трябва да е на всяка манджа мерудия. Имайки предвид това, как си представяте да бъде избран някой министър, без той да знае и да го е одобрил? Също така Борисов обича да използва лица назаем. Той обича да се закичва с различни формации. Няма да се учудя да видим и някакви лица, близки и до нас, в този кабинет", каза Ананиев.
Той не разбира защо Борисов го било страх да каже, че това е кабинетът на ГЕРБ.
"Защо трябва да бъде граждански кабинет? Самият той разбира всъщност, че ГЕРБ като марка не стават. Истинският Меси, когато трябва да бие дузпа на Световното, той излиза и бие сам дузпата. Бойко Борисов покани фен от трибуната да дойде да бие неговата дузпа - да състави кабинета”, коментира той.
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…