Свързани новини

19.01.2021 10:43

Мъж живя 3 месеца на летище поради страх от Covid-19

Видян 1536 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

На международното летище „О’Хеър“ в Чикаго 36-годишен мъж е живял в продължение на 3 месеца, защото се е страхувал поради Covid пандемията да лети до Лос Анджелис, предаде БНР.


Според информациите арестуваният Адития Удай Сингх е пристигнал на летището от Лос Анджелис на 19 октомври и досега е живял там


 Бил е задържан след като 2-ма служители на „Юнайтед еърлайнс“ поискали да видят пропуска му и той им показал картата на оперативен мениджър на летището, който бил съобщил, че пропуска му е изчезнал още в края на октомври.


Заловеният от полицията и изправен в съда по обвинение за пребиваване в защитена зона, кражба на самоличност и на около 500 долара 36 годишният Адития Сингх заявява, че се „уплашил да се прибере у дома поради Covid-19“ и че други пътници са му осигурявали храна.


Според защитникът на Сингх той няма криминално минало, живее със съквартиранти в Ориндж, югоизточно от Лос Анджелис, има магистърска степен по хотелиерство и е безработен.


Засега той е освободен под гаранция от 1000 долара и трябва да върне в съда на 27 януари.


Снимка: БГНЕС



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.

към хороскоп хороскоп

рак