Свързани новини

30.11.2018 13:23

Маринов: Не виждам смисъл от въпроса дали ще следим, когото и да било

Видян 1971 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

 Не виждам смисъл от въпроса дали ще следим, когото и да било – политическите фигури имат право да дават своите мнения и предположения. Това каза министърът на вътрешните работи Младен пред журналисти в отговор на въпрос дали следи Корнелия Нинова, предаде Фокус.


„В рамките на парламентарния контрол казах, че нищо по-специално не се е случило на тези територии. Това са служители, които си работят на територията там. Били са на обществено място. Въобще не виждам смисъл от въпроса дали ще следим, който и да било“, каза още министърът.


По думите му всеки областен директор носи отговорност за обществения ред на своя територия. „Преценява какви сили и средства, в кои райони и по кое време да разположи“, допълни още вътрешният министър. Попитан дали Корнелия Нинова спекулира, че МВР я следва, министърът отговори: „Не ме вкарвайте в такива подвеждащи въпроси. Казвам ви какви са фактите. Всеки има право, още повече политическите фигури да дават своите мнения и предположения. Гарантирам ви, че ние работим по инструкциите и нормативните документи, които организират нашата дейност“, допълни министърът.


На въпрос дали е имал телефонен разговор с лидера на БСП и дали й е обяснил ситуацията, министърът обясни, че не е имал възможност да има такъв.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…