"Той не може да го е направил. Бяхме заедно в болницата. Той разбра от баща си какво е станало. Някой нещо му е направил, уплашил го е. Страх го е." Това заяви Фатме Сали, майката на 25-годишния Мехмед, който направи пълни самопризнания, че е убил 7-годишната си братовчедка Дамла в Момчилград, съобщи 24 часа.
"Той се отнасяше добре към детето, може да питате всички", продължи Фатме.
Според събраните до момента доказателства, убийството е извършено на 17 декември, неделя, а малкото момиченце е починало от задушаване. „В петък вечерта той беше нощна смяна. В събота около 17.00—17.30 часа отиде да си вземе обувките, върна се, след това излезе пак и се прибра около 01.00 часа в неделя”, съобщи майката на Мехмед.
Младият мъж е служител на един от мобилните оператори, а отделно от това работи и във фабриката, в която работи и майката на детето.
"Само човек със сериозна личностна патология може да извърши такова зверство", коментира пред Нова телевизия д-р Цветеслава Гълъбова, директор на държавната психиатрична болница „Свети Иван Рилски”.
Местни в Момчилград продължават да чакат пред полицията. "Искаме да знаем със сигурност кой го е направил, къде, как, защо. Да не се окаже, че след 6 месеца ще го пуснат навън при нас и, че той ще излезе луд. Тогава някой от нас ще вземе да га убие този и нормален човек ще влезе в затвора", каза един от протестиращите.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Още в началото на деня може да почувствате, че околните