Свързани новини

21.07.2017 13:50

Майка уби детето си в Стамболийски

Видян 2159 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

   Майка уби 22-месечното си дете в град Стамболийски, съобщиха от Апелативната прокуратура в Пловдив.


Убийството е извършено на 18 или 19 юли, но от държавното обвинение уточниха, че към момента точното време, в което е убито момиченцето, е обект на разследването. Клошар е открил снощи телцето на детето в покрайнините на града. То било голо, имало само памперс. До него били намерени и дрехите му.


Жената е задържана, като предстои днес да й бъде повдигнато обвинение и да бъде задържана от наблюдаващия прокурор за срок от 72 часа. Разследването по случая продължава под наблюдението на Окръжната прокуратура в Пловдив.


По неофициална информация, 18-годишната майка Гергана е умъртвила рожбата си с чорап, пъхнат в устата на момиченцето, който е спрял притока на въздух, предаде 24 часа, като се позова на съдебните медици. Майката била от село в Северозападна България и от известно време дошла да живее в Стамболийски.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

риби