Свързани новини

06.06.2013 10:02

Липса на кворум бави заседанието на парламента

Видян 1688 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Фалстарт беляза днешното заседание на парламента. При регистрацията в началото на заседанието се оказа, че няма кворум. В залата имаше общо 118 депутати, но нито един народен представител от ГЕРБ не присъстваше в залата.


Самите народни представители от партията на Бойко Борисов обаче са в сградата на Народното събрание. От пресцентъра на партията отрекоха пред Dnes.bg да бойкотират заседанието, но не посочиха причината народните им представител да не влизат в пленарна зала.


За днешното заседание обаче явно отсъстват и много депутати от БСП, ДПС и “Атака“. Председателят на парламента Михаил Миков обяви нова регистрация 25 минути след първата неуспешна.


Днес депутатите трябва да продължат да се занимават с парламентарния правилник, който вчера предизвика часове наред разгорещени дискусии между парламентарните групи.


Днес беше първия път, когато 42-рото Народно събрание не успя да събере кворум въпреки заявките на всички политически сили, че ще работят на пълни обороти при старта на парламента.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

стрелец