Свързани новини

30.11.2020 16:34

Кметът на смолянската община Баните почина с COVID-19

Видян 1992 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Кметът на община Баните Милен Белчев е починал от COVID-19, съобщава БНР. Градоначалникът, който втори мандат управляваше родопската община, е издъхнал снощи в реанимацията на смолянската болница, където се лекуваше през последните дни.


Новината съобщи в профила си във фейсбук областният управител на Смолян Недялко Славов, като изказа съболезнования на близките и на всички жители на общината. „Скърбя заедно с всички вас, защото Милен Белчев бе преди всичко добър човек, който искаше и помагаше на всеки! Светлина по пътя ти, приятелю! Нека душата ти намери покой в място, където няма болка и страдание“, написа областният управител.


Преди 10-тина дни от коронавирусна инфекция почина и братът близнак на Милен Белчев – Невен. Той дълги години бе кмет на банското село Оряховец, но след последните избори работеше като учител.


Погребението на Милен Белчев е във вторник от 11 ч. в с. Оряховец.


В община Баните днес и утре е обявен 2-дневен траур. Със заповед на заместник-кмета Зорка Маджарова знамената върху сградите на държавната и местната власт са свалени наполовина, а културните и спортни прояви са отменени.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

лъв