24.03.2025 09:21

Кметът иска скок на цените за зоните и нова Червена

Видян 3457 пъти | Коментари 1
Гласували 2 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

"Платеното паркиране да поскъпне казал кметът Терзиев. Ей така, от нищото...


Събудил се сутринта в неделя и решил да предложи въвеждане на "Червена зона", увеличаване на цените на "Синя" и "Зелена" зони и т.н. Ето така се управлява София - с хрумки и приумици.


Абсолютно несериозно е тази тема да се отваря, без да има на масата данни, анализ и конкретни предложения. Несериозно е. Особено ако темата подхване кметът на общината. Смятам, че за пореден път Терзиев се изплющя, без да има никаква идея какво точно предлага, в какъв мащаб, колко ще струва, подкрепа има ли или няма. Иначе излиза, че е някаква партенка, димка...


Темата за "Червена зона" се дъвче отдавна, но винаги без конкретика. Струва ми се глупаво Терзиев да я отваря точно когато предстои бул.Мария Луиза да бъде затворен за ремонт, както и бул.Ал. Стамболийски. Чисто ситуационно каква "Червена зона" ще въвеждаш, когато се готвиш от две страни да затвориш центъра... Този трафик как и откъде ще минава?


Увеличение на цените на "Синя" и "Зелена" зони... При 20 лева фиш за неправилно паркиране, ефектът ще бъде масово неправилно паркиране, вместо паркиране на зоните. Дали е премислено? Едва ли.


Единственото нещо, с което мога да се съглася с Терзиев е, че цената на служебния абонамент е ниска. Затова улиците са заринати от места в режим "Служебен абонамент". По тази тема действително чрез повишаване на цената за служебен абонамент може да се отворят места за почасово паркиране. Тук има резон да се действа и то бързо.


Въобще, и по темата с паркирането Терзиев действа като слон в стъкларски магазин. Явно в следващите години до края на мандата това ще е стилът на работа. Лошо, но пък то не остана, де'т се вика...", сподели общинският съветник Карлос Контрера.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 ухото 24.03.2025 14:45

    тротинеткаджия..

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

рак

Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на връзката с други хора

Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на