Президентът на САЩ Доналд Тръмп е получил „много топло, много позитивно“ писмо от лидера на Северна Корея Ким Чен-ун, в което е поискал втора среща и Белият Дом вече разглежда възможността за организирането на такава, заяви говорителят на американската администрация Сара Сандърс в понеделник, предава Фокус.
Все още не е ясно кога може да бъде проведена такава среща.
Президентът на Южна Корея Мун Дже-ин ще проведе третата си среща с Ким следващата седмица в Пхенян и неговото правителство иска тристранна среща на върха, в която да се включи и американският президент, а целта и да бъде постигането на съгласие за обща декларация за прекратяване на Корейската война от 1950-1953 година.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед