Кандидат-кметът на социалистите Георги Кадиев определи шанса си за победа на кметските избори в София на около 30%. „Трябва да се опитаме да се отворим към по-широк кръг групи от населението, да ме харесат хора, които не симпатизират на БСП“, коментира той по Нова телевизия. Кадиев заяви, че в никакъв случай не се конфронтира със Станишев, но няма нужда от подкрепата му. Той бил изненадан, когато научил, че няма други желаещи за кметския пост от БСП. На въпроса, ако все пак стане кмет на София, как ще работи с управляващите от ГЕРБ, Кадиев коментира, че се разбирал добре с общинския съвет на ГЕРБ. Според него като личности никой от тях не бил страшен, включително Бойко Борисов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед