Аз съм против затварянето. Не виждам причина да се затварят обществата. Трябва да продължим да живеем. Не смятам, че отново трябва да се върви към пълно затваряне, коментира пред Нова телевизия кардиологът проф. Иво Петров. „Тази инфекция не спада към тези, които се водят като особено опасни. Това, което наблюдаваме, не е нещо екстремно смъртоносно. В момента просто се срещаме с една нова инфекция, която се разпространява бързо. В есенните и зимни месеци се очаква това да продължи”, каза още той.
„К-19 ще остане завинаги с нас, но може би, както се е случило след първата голяма грипна епидемия, изводите ще дойдат по-късно. Очаквам големите изводи от К-19 да дойдат след няколко години”, добави специалистът. Той посочи, че не го притеснява толкова ръстът на новозаразените у нас от медицинска гледна точка, колкото от здравеопазна.
„Натрупват се все повече данни, че озонираните агенти имат противовирусно действие, локално, в областта на носоглътката. Тези агенти, особено в първите дни, имат ефект в намаляване на броя на вирусите. Дори у нас сме въвели такива мерки и пием йонизирана вода. Йонизирането на въздушната среда и на водата действат добре”, посочи проф. Иво Петров.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
дано да е вярно това.Но го свързвам с приказките на един физик,че заедно с проф.Петров експериментират собствен апарат за йонизиране.Да не е просто реклама на бъдещ търговски продукт.Подозрително е.
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!