Прекаралото над 30 часа под руините на блок бебе от руския град Магнитогорск се събуди от комата, съобщава Нюзру.
10-месечното момиченце вече диша самостоятелно и реагира при общуване с майка си, обяви руският здравен министър Вероника Скворцова.
По думите на майката детето вече има и глас. За специалистите това е добър признак, който показва, че няма увреждания на мозъка. Лекарите следят едното краче на детето. То е пострадало от студа, но специалистите смятат, че може да бъде спасено. Най-страшното е в миналото, казаха лекуващите.
След спасяването детето е било превозено до най-добрата болница в Москва. Според здравния министър събуждането на детето е като новогодишно чудо. Лекарите обясниха, че то буквално се е борило за живота си, понеже не е могло да диша самостоятелно, а и е имало проблеми с бъбреците. Ще е нужно време момиченцето да се възстанови. Докторите смятат, че ще са нужни няколко месеца.
.
В утрото на последния ден от 2018 г. цял вход в жилищен блок в Магнитогорск се срути и загинаха 39 човека. Смята се, че трагедията е причинена от изтичане на газ.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Чудовищата са реални, привиденията ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази