Свързани новини

01.06.2020 09:37

Има възражения на хората срещу плана за Патриарха и Фр. Нансен, който не съгласуваха с район Средец: Тр. Трайков

Видян 3900 пъти | Коментари 1
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Кметът на район Средец Трайчо Трайков обяви, че въпреки уговорката и нормалния ред, вносителят на промените по движението по бул. Патриарх Евтимий и Фритьоф Нансен, не е съгласувал с администрацията му нито движението, нито паркирането. Много граждани, които живеят там са изразили своите възражения. Трайков ги е пратил на НАГ, където събират „коментари“ до 2 юни. „Препоръчах на общинския съветник Борис Бонев, който работи по проекта и го представи заедно с кмета на СО, провеждане на дискусия с живеещите, в която съм готов да участвам“. От коментар под поста му личи, че живеещите и на ул. Иван Шишман имат възражения срещу плановете за превръщане в изцяло пешеходна на една от възловите улици в центъра на София, без която е невъзможно стигането от единия до другия му край. „Спаси София по никакъв начин не гарантира, че това няма да стане втория бул. Витоша: нон-стоп шум, пиянски изпълнения, заведения, които сриват съседните сгради с децибели. Не се комуникира никакъв план и как ще се контролират, как ще се осигури адекватна възможност за нормален живот“, пише гражданка. Въпросът с паркирането и с достигането на линейки и полицейски коли и зареждането също не са се сетили изобщо да го вземат предвид, добавяме ние, както и със събирането на боклук.


Снимка: БГНЕС




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 АРХИТЕКТ 26.08.2020 10:07

    Напълно подкрепям възражението, необходим е обществен дебат, а не налагане на идеи от Гл. архитект на София и не безизвестната арх. Бойка Къдрева, която продължава да се държи като слугиня на чужди интереси, както успяха да наложат поставянето на Бронзовата къща на най-неподходящото място в София, както искат да съсипят площада около църквата Св. Неделя и т.н., добре е Безглавния архитект на София да разбере, че Столицата не е Червен бряг и ако иска да се упражнява в градоустройство, не е зле да се върне от където е дошъл. Протекциите му в столичния град са ясни, "Голямото му величие" като архитект няма общо с назначението му, както беше представено и както е видно от безпрецедентните му идеи и тези на гостите архитекти, които повика, без да е съгласувал с мнението на архитектурната колегия, а просто ги натрапи за да вършат съвместни безобразия и да кепазят един град с не каква да е история. Вразумете се арх.Здравков и озъптете наведените си слуги!!!!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!

 

 

към хороскоп хороскоп

дева

Внимавайте с документите

Днешният ден ще премине под знака на интензивната