"Заявявам и пред обществото, и пред участниците в процеса, че бих им съдействал добросъвестно и безкористно, доколкото моите сили и тяхната воля позволяват това”, обяви пред БНР бившият външен министър и шеф на Атлантическия клуб Соломон Паси.
Така той потвърди, че е готов да участва в преговорите за формиране на евроатлантическо правителство. Напомняме, че лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов предложи контактна група за съставяне на новото правителство и в нея да участват политици като медиатори, сред който Росен Плевнелиев и Паси.
На свой ред експрезидентът в изявление, изпратено до медиите, също потвърди, че приема поканата на Борисов. Той добави, че групата ще започне работа след сформирането на редовното 48-о НС.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
С този неуравновесен и полудял от слугинаж на глобалистите хухавел Мутрата отново показа и доказа, че работи усърдно срещу народа и неговите интереси. Този, който искаше да скопява бълг.лъв и прати на майната християнството даже не трябва да се показва, че още повече настройва мачканото и изтребвано население от продажните боклуци във властта
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?
Днес постепенно ще започнете да преминавате към