Това е последното гласуване, в което участвам, заяви номинираният от БСП Кристиан Вигенин преди днешното гласуване за шеф на парламента.
Първия ден някой говореше, че ще ни изгонят със сопи. На третия - ситуацията е още по-лоша. Вече дори не предизвикваме омраза, а подигравки. Парламентът е на път да се обезсмисли напълно, заяви Вигенин.
„Гласуването, което предстои, е последното, в което участвам. Ако ме подкрепите - казах какво можете да очаквате от мен, ако не - след това ще търсим някакви други решения, но се опасявам, че прозорецът на действие все повече се свива”, подчерта той.
Вигенин предупреди, че се върви по улея на сценарий, който не е добър за парламента, за България и е непредвидим като дългосрочни последици. Затова апелира депутатите да подкрепят номинацията му.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и