28.03.2021 19:03

ГЕРБ и БСП участваха в изработването на протокола, непочтено е сега да нападат ЦИК: Д. Димитров

Видян 3060 пъти | Коментари 1
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна
„ГЕРБ и БСП участваха в изработването на протокола, непочтено е сега да нападат ЦИК” , заяви говорителят на комисията Димитър Димитров по Радио К2.Той посочи, че представители и на едната, и на другата партия са участвали в създаването му. Началният му вариант е бил приет в началото на февруари. За последно е обсъждан на 11-ти март. „Изведнъж всички с изненада научават, че е много сложен. Това не е много почтено отношение, но знаете, че когато партиите се готвят за избори, те мислят винаги за втория вариант, в който ще трябва да обяснят не най-благоприятните за себе си резултати, обстоятелства и прочие”, посочи Димитров.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 28.03.2021 22:44

    Този слугинажен мазник беше уреден в ЦИК от придворната кукувица Румяна Коларова и типично за купена подлога пропуска факта, че мнизонството на всякъде е на управляващата партия и безскрупулно го налагат за постигане на целите си!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

стрелец

Може да размишлявате върху работа, доходи или перспективи за развитие

Днес ще искате да разберете как ежедневните ви усилия