Кметът на София Йорданка Фандъкова и здравният министър д-р Стефан Константинов ще прережат лентата на обновената трета гинекологична клиника по репродуктивно здраве в Университетската АГ болница „Майчин дом“ на официална церемония утре, предава Дарик. Така най-голямата АГ болница в България, която след два дни чества 108 години от създаването си, възстановява своите приоритети в областта на детско-юношеската гинекология, гинекологичната ендокринология, стерилитета и съвременните репродуктивни техники. Първата ин витро клиника в България бе създадена именно в „Майчин дом“ от пионерите доц. Щерев, д-р Йосиф Димитров, д-р Лачев и биолога Баров. Инвестицията за ремонта и медицинското оборудване е на стойност 1,5 млн. лева. Новата клиника отговаря на всички световни и европейски стандарти в медицинската практика и е единствената държавна ин витро клиника.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед