"Пожелавам Ви успех като председател на ПЕС и вярвам, че това ще спомогне за по- нататъшното утвърждаване ролята на България в ЕС!", пише американският посланик в България Джеймс Уорлик в поздравителен адрес до новия президент на ПЕС Сергей Станишев. Уорлик изтъква, че изборът на лидера на БСП е вот на доверие лично към Станишев и към способността му да ръководи една от най- влиятелните политически партии в момент, когато се решава бъдещето на ЕС. „Напълно споделям Вашето разбиране, че това представлява също отлична възможност „да се чуе гласът на България” в ЕС”, пише още посланик Уорлик. Според него изборът на Станишев за лидер на ПЕС е признание както за БСП, така и за България.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед