Той призна, че автомобилът му е застъпил релсовия път. „Да, това е нарушение от моя страна. Но имаше хора, които бяха плътно до тротоара. И ако трябваше да се престроя плътно вдясно, щях да отнеса главите на хората”, посочи водачът.

Свързани новини

07.11.2023 16:28

Дрогиран ватман блъсна шофьор в София и избяга

Видян 1926 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Ватман на трамвай е дал положителен полеви тест за наркотици, след като е блъснал шофьор в София и е избягал, предава Нова тв. Зрител потърсил екип на телевизията, за да разкаже, че на 3 ноември е бил участник в ПТП между кола на Пътна помощ и трамвай.


По думите му след катастрофата ватманът се е държал изключително агресивно и е избягал от мястото на инцидента. След откриването на ватмана и идването на място на полицията, имало тестване за алкохол и наркотици и се оказало, че полевият тест за дрога на водача от градския транспорт е положителен.


„Трамваят дойде много бързо отзад. Бях втора кола и ми отнесе страничното огледало с рамката. След това ватманът спря, оправи си огледалото и си тръгна. Когато настигнах трамвая, водачът започна да ми показва неприлични жестове. Когато се прибрах в гаража, ми извикаха КАТ, а по-късно стана ясно, че ватманът е с положителен тест за наркотици”, разказа водачът.


Той призна, че автомобилът му е застъпил релсовия път. „Да, това е нарушение от моя страна. Но имаше хора, които бяха плътно до тротоара. И ако трябваше да се престроя плътно вдясно, щях да отнеса главите на хората”, посочи водачът.


„Ватманът е преценил, че няма щети и затова е продължил по маршрута си. След известно време двамата отново са се видели, така да се каже и ватманът е разбрал, че има някакъв проблем. След като се прибрал в депо Красна поляна, сам се е обадил на 112, за да дойде КАТ и да обработи случая. Установява се, че вината е на водача на репатрака. Но тест за наркотици показва, че в кръвта на ватмана има остатъчно наличие на амфетамини. Книжката му е отнета”, заяви инж. Иво Василев, зам.-директор на Столичен Електротранспорт ЕАД. Според него ватманът е обяснил, че е пил лекарства, защото е пострадал преди време при падане с мотор.


И МВР, и столичният електротранспорт не казват дали е правена кръвна проба и дали има някакъв резулат от експертиза.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!

 

 

към хороскоп хороскоп

козирог

Този ден е подходящ за бюджетиране и поставяне на нови цели

Този ден е подходящ за бюджетиране и поставяне на нови