11.09.2021 07:16

ДБ събра 58 подписa за извънредно заседание на парламента в понеделник

Видян 6040 пъти | Коментари 9
Гласували 2 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

“Демократична България” настоява да бъде свикано извънредно заседание на Народното събрание в понеделник - 13 септември, за да бъде разгледан на второ четене проектът за промяна на Закона за защита на лица, застрашени във връзка с наказателно производство, предаде OFFNews.bg.


Формацията събра необходимите подписи, за да поиска председателят на Народното събрание Ива Митева да насрочи извънредното заседание.


Първоначално обаче не достигаше един подпис и председателят на парламентарната група на ДБ Христо Иванов се обърна към народните представители от трибуната:


“Напът сме да приключим с бюджетната процедура, което е чудесно, но това вероятно ще качи шансовете парламентът да бъде разпуснат бързо. А имаме недовършена работа. Конкретно, можем да разгледаме на второ четене закона за Бюрото за защита на свидетели. Затова ние сме събрали, благодаря на колегите от “Изправи се БГ. Ние идваме” и от “Демократична България”, 47 подписа. Трябва ни още един, за да предизвикаме извънредно заседание на парламента в понеделник, да разгледаме този законопроект, да свършим още едно нещо, което е важно. Търси се един депутат, ще ви бъдем благодарни."


След призива му под искането се подписаха депутати от “Има такъв народ” и то е внесено в деловодството на Народното събрание с общо 58 подписа.


Снимка: БГНЕС


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 004 Anonimen 11.09.2021 12:06

    да се чете "...че НЕ е морално при толкова беден народ..."

  • 003 Anonimen 11.09.2021 11:55

    002,когато Манолова предложи да си намалят заплатите, че е морално при толкова беден народ да получават такива заплати, най-първи против бяха идиотите на чалгаря Слави които казаха, че било евтин популизъм, да се замислят 'феновете" на чалгата какви измамници са ИТН, за тях най-важното излиза, че са заплатите, не отговорността, морала, достойнството и обещанията им ! Много си прав като казваш, че заплатите им са ЦИНИЧНИ, бих добавил и срамни, защото наистина е срамно измамник да получава висока заплата, като се има в предвид, че от измами печели предостатъчно, но алчността им няма граници затова и са достойни за смъртни присъди !

  • 002 престъпници на държавна ясла 11.09.2021 11:08

    Добре, че даваха на живо работата на правна комисия за да видят хората кой как работи и за какво крадения народец им плаща от залъка си дебелите и цинични заплати, което беше първото избрано от "народните ни представители". Защо пълни профани и некомпетентни хора се пращат в тази комисия като само пречат и умишлено саботират работата и. Хората на Борисов приличаха на клакьори и мажоретки на мач, толкова арогантни, невъзпитани, непрекъснато крещяши и заплашващи, всячески се стремяха нищо да не се случи. Със сигурност така им е заръчал престъпния им бос, както Каскета се обяснява на неговата замогнала се за нула време Севи

  • 001 Anonimen 11.09.2021 10:30

    ИТН не са народни избраници, а народни измамници ! Защо не са се подписали, чакали са чалга-инструкторът да им разреши ли, от 65 депутата само 11 са се подписали, другите не са ли биле на работа или са биле "телефонисти" в момента на гласуване ? Тези народни избраници в НС са кретени, те не са там да свършат полезна работа в полза на суверена и държавата, а за да си напълнят банковите сметки от далавери и заплати, това НС е една кочина за свини които нямат морал, влизат и излизат когато си искат, човъркат телефоните си по всяко време вместо да решават проблемите, ходят на работа когато им е удобно, никога не са 240 прасета на едно место в тази кочина, какво ще стане ако един обикновен работник по време на работа си играе с телефона или когато му скимне излиза на въздух за да не работи - ще бъде уволнен веднага нали, а тези мърши там се чувстват недосегаеми, че и с имунитет, от кого се пазят като работят уж в полза на народа, кой ще ги преследва да ги малтретира, ако достойно и морално си вършат работата ? Свини-наглеци са тези които сме избрали и сме им гласували доверие, всички там са въшки зависими от БКП имитиращи омраза към червената сган, но всъщност такава е тактиката на комунетата - заблуда чрез "храчене" срещу себе си за по-сигурно, тя овцата няма достатъчно ум за да разбере измамата ! Да се закрива тази кочина за свини, "угоихме" ги достатъчно добре, сега трябва да ги "заколим" /осъдим/ за да харчим повече за "храна" и да се облагодетелстваме от "месото" /парите им в полза на държавата/!

Виж всички
напред
02|02
RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма

към хороскоп хороскоп

везни

Финансовите въпроси излизат на преден план в тази сряда

Финансовите въпроси излизат на преден план в тази